Peerless SmartMount Valge Multimeedia ratastega käru
Peerless portable device management carts & cabinets kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Maksimaalne kaal (mahutavus)
- 29.5 kg
- Tüüp
- Multimedia trolley
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Peerless SmartMount Valge Multimeedia ratastega käru hinnavõrdlus
Peerless SmartMount Valge Multimeedia ratastega käru: Peerless, kategooria portable device management carts & cabinets. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 15.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Peerless SmartMount Valge Multimeedia ratastega käru kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Peerless SmartMount Valge Multimeedia ratastega käru?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 0735029339205, MPN SR560-HUB2.
Millised andmed on toote Peerless SmartMount Valge Multimeedia ratastega käru kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 15.
Kas toodet Peerless SmartMount Valge Multimeedia ratastega käru saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Peerless SmartMount Valge Multimeedia ratastega käru võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Toote värv
- White
Ergonoomika
- VESA paigaldamine
- Jah
- VESA-paigaldusliidesed
- 350 x 350
Funktsioonid
- Pöördenurga vahemik
- -4.5 - 0
Logistika andmed
- Harmonized System (HS) kood
- 94031098
Mounting
- Maksimaalne kaal (mahutavus)
- 29.5 kg
Toimimine
- Tüüp
- Multimedia trolley
Kaal ja mõõtmed
- Laius
- 1172 mm
- Sügavus
- 726 mm
- Kõrgus
- 1732 mm
- Kaal
- 26.4 kg
- Pakendi laius
- 1715 mm
- Pakendi sügavus
- 305 mm
- Pakendi kõrgus
- 800 mm
- Pakendi kaal
- 38.8 kg