Nerf E2907EU4 Veerelv või veeõhupall 1900 ml
Nerf water guns & water balloons kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Material
- Plastic
- Suggested gender
- Boy/Girl
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Nerf E2907EU4 Veerelv või veeõhupall 1900 ml hinnavõrdlus
Nerf E2907EU4 Veerelv või veeõhupall 1900 ml: Nerf, kategooria water guns & water balloons. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 30. Nähtavad andmed: Kaal: 854 g.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Nerf E2907EU4 Veerelv või veeõhupall 1900 ml kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Nerf E2907EU4 Veerelv või veeõhupall 1900 ml?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 5010993547708, MPN E2907EU4.
Millised andmed on toote Nerf E2907EU4 Veerelv või veeõhupall 1900 ml kohta saadaval?
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 30. Nähtavad andmed: Kaal: 854 g.
Kas toodet Nerf E2907EU4 Veerelv või veeõhupall 1900 ml saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Nerf E2907EU4 Veerelv või veeõhupall 1900 ml võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Aku
- Batteries required
- Ei
Disain
- Material
- Plastic
- Product colour
- Multicolour
- Product type
- Toy blaster
Funktsioonid
- Suggested gender
- Boy/Girl
- Sounding
- Ei
- Country of origin
- China
- Year
- 2019
- Water tank type
- Backpack
Logistika andmed
- Master (outer) case gross weight
- 4.14 kg
- Master (outer) case width
- 278 mm
- Master (outer) case length
- 672 mm
- Master (outer) case height
- 285 mm
- Master (outer) case net weight
- 3.42 kg
Muud funktsioonid
- Languages support
- Not available
- Light effects
- Ei
Pakendi andmed
- Package type
- Shell
- Packaging languages
- Multi
- Manual languages
- Multi
Hoiatussilt
- EU TSD warning
- Not for children under 36 months
Varustaja tunnusmärk
- Production year
- 2020
- Assembly required
- Ei
- App required for full functionality
- Ei
- Independently connects to the internet
- Ei
Tehnilised andmed
- Master (outer) case GTIN (EAN/UPC)
- 05010993547715
Kaal ja mõõtmed
- Weight
- 854 g
- Package width
- 660 mm
- Package depth
- 67 mm
- Package height
- 286 mm
- Package weight
- 1.03 kg