Multibrackets 4035 meedialahenduse tarvik
Multibrackets signage display accessories kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Ekraani suuruse ühilduvus
- 1092.2 - 1092.2
- Materjal
- Plastic
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Multibrackets 4035 meedialahenduse tarvik hinnavõrdlus
Multibrackets 4035 meedialahenduse tarvik: Multibrackets, kategooria signage display accessories. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 8.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Multibrackets 4035 meedialahenduse tarvik kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Multibrackets 4035 meedialahenduse tarvik?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 7350105214035, MPN 4035.
Millised andmed on toote Multibrackets 4035 meedialahenduse tarvik kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 8.
Kas toodet Multibrackets 4035 meedialahenduse tarvik saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Multibrackets 4035 meedialahenduse tarvik võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Materjal
- Plastic
- Toote värv
- Transparent
- Toote tüüp
- Screen protector
Projektor
- Ekraani suuruse ühilduvus
- 1092.2 - 1092.2
Kaal ja mõõtmed
- Laius
- 635 mm
- Sügavus
- 18 mm
- Kõrgus
- 1050 mm
- Kaal
- 1.5 kg