Microsoft GFU-00002 input device accessory
Microsoft input device accessories kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Brändiühilduvus
- Microsoft
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Microsoft GFU-00002 input device accessory hinnavõrdlus
Microsoft GFU-00002 input device accessory: Microsoft, kategooria input device accessories. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 9.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Microsoft GFU-00002 input device accessory kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Microsoft GFU-00002 input device accessory?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 0889842209501, MPN GFU-00002.
Millised andmed on toote Microsoft GFU-00002 input device accessory kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 9.
Kas toodet Microsoft GFU-00002 input device accessory saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Microsoft GFU-00002 input device accessory võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Toote värv
- Black
- Seadme tüüp
- Stylus pen
Funktsioonid
- Brändiühilduvus
- Microsoft
Muud funktsioonid
- Ühilduvus
- Surface Pen
Pakendi andmed
- Pakendi tüüp
- Blister
Kaal ja mõõtmed
- Laius
- 41.8 mm
- Sügavus
- 22 mm
- Kõrgus
- 8 mm
- Kaal
- 5 g