LogiLink PC0078 interface cards/adapter Internal mSATA

LogiLink arvutikomponendid kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Parim hind Pakkumisi oodatakse
Kõrgeim hind Pakkumisi oodatakse
Pakkumised 0
Spetsifikatsioonid 15
Host interface
PCIe
Output interface
mSATA
Expansion card standard
PCI 2.0
Pakkumise olek Kinnitatud poehinda veel pole Värsked poehinnad kuvatakse, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Lisa oma hind

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

Eesti / 0 pakkumist
Sellel turul pole veel kinnitatud pakkumisi.

Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.

Müüd seda toodet?

Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.

Lisa oma hind

Ülevaade

LogiLink PC0078 interface cards/adapter Internal mSATA hinnavõrdlus

LogiLink PC0078 interface cards/adapter Internal mSATA: LogiLink, kategooria arvutikomponendid. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 15. Nähtavad andmed: Kaal: 50 g.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4052792033489, MPN PC0078.

Saadaolevad tooteandmed

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 15. Nähtavad andmed: Kaal: 50 g.

Hinna ja saadavuse kontroll

Selle turu jaoks pole veel kinnitatud pakkumist. Identifikaatorid ja tehnilised andmed jäävad tooteviitena kättesaadavaks.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote LogiLink PC0078 interface cards/adapter Internal mSATA kohta

Millist täpset toodet kirjeldab LogiLink PC0078 interface cards/adapter Internal mSATA?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4052792033489, MPN PC0078.

Millised andmed on toote LogiLink PC0078 interface cards/adapter Internal mSATA kohta saadaval?

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 15. Nähtavad andmed: Kaal: 50 g.

Kas toodet LogiLink PC0078 interface cards/adapter Internal mSATA saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote LogiLink PC0078 interface cards/adapter Internal mSATA võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

15 spetsifikatsiooni

Disain

Internal
Jah

Pakendi sisu

Drivers included
Jah
Manual
Jah

Pesad & liidesed

Host interface
PCIe
Output interface
mSATA
Expansion card standard
PCI 2.0

Tehnilised andmed

Compliance certificates
RoHS

Kaal ja mõõtmed

Width
94 mm
Depth
120 mm
Height
20 mm
Weight
50 g
Package width
170 mm
Package depth
180 mm
Package height
50 mm
Package weight
100 g