Legrand 5003 valguslüliti
Legrand light switches kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Width
- 118 mm
- Depth
- 185 mm
- Height
- 45 mm
- Weight
- 338 g
- Package width
- 185 mm
- Package depth
- 45 mm
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Legrand 5003 valguslüliti hinnavõrdlus
Legrand 5003 valguslüliti: Legrand, kategooria light switches. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 8. Nähtavad andmed: Kaal: 338 g.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Legrand 5003 valguslüliti kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Legrand 5003 valguslüliti?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 8012199514314, MPN 5003.
Millised andmed on toote Legrand 5003 valguslüliti kohta saadaval?
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 8. Nähtavad andmed: Kaal: 338 g.
Kas toodet Legrand 5003 valguslüliti saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Legrand 5003 valguslüliti võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Kaal ja mõõtmed
- Width
- 118 mm
- Depth
- 185 mm
- Height
- 45 mm
- Weight
- 338 g
- Package width
- 185 mm
- Package depth
- 45 mm
- Package height
- 125 mm
- Package weight
- 338 g