KitchenAid 5KSM70SHXECU
KitchenAid food processors kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
KitchenAid 5KSM70SHXECU hinnavõrdlus
KitchenAid 5KSM70SHXECU: KitchenAid, kategooria food processors. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 0.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote KitchenAid 5KSM70SHXECU kohta
Millist täpset toodet kirjeldab KitchenAid 5KSM70SHXECU?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 8003437630811, MPN 5KSM70SHXECU.
Millised andmed on toote KitchenAid 5KSM70SHXECU kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 0.
Kas toodet KitchenAid 5KSM70SHXECU saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta