Kensington Presenter Expert juhtmevaba esitluspult RF Must
Kensington wireless presenters kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Esitlusfunktsioonid
- Laser pointer, Remote control
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Kensington Presenter Expert juhtmevaba esitluspult RF Must hinnavõrdlus
Kensington Presenter Expert juhtmevaba esitluspult RF Must: Kensington, kategooria wireless presenters. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 14.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Kensington Presenter Expert juhtmevaba esitluspult RF Must kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Kensington Presenter Expert juhtmevaba esitluspult RF Must?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 0528252351423, MPN K72425EU.
Millised andmed on toote Kensington Presenter Expert juhtmevaba esitluspult RF Must kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 14.
Kas toodet Kensington Presenter Expert juhtmevaba esitluspult RF Must saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Kensington Presenter Expert juhtmevaba esitluspult RF Must võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Toote värv
- Black
Funktsioonid
- Esitlusfunktsioonid
- Laser pointer, Remote control
- Laserpointeri värv
- Red
- Juhtmevaba ulatus
- 45 m
Mouse
- Nuppude arv
- 4
Muud funktsioonid
- Maksimaalne andmeedastuskiirus
- Jah
Pakendi sisu
- Kandekarp
- Jah
- Juhtmeta vastuvõtja liides
- USB
- Vastuvõtja kaasa arvatud
- Jah
- Vastuvõtja tüüp
- Standard receiver
Toimimine
- Ühilduvad operatsioonisüsteemid
- Windows 10; Windows 8; macOS X 10.11
- Sisse/välja lüliti
- Jah
Pesad & liidesed
- Traadita side tehnoloogia
- RF
Kaal ja mõõtmed
- Kaal
- 90 g