HyperX QuadCast S Must Arvutimikrofon
HP microphones kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Ühenduvustehnoloogia
- Wired
- Seadme liides
- USB
- Tüüp
- PC microphone
- Sisendühenduse tüüp
- 90 dB
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
HyperX QuadCast S Must Arvutimikrofon hinnavõrdlus
HyperX QuadCast S Must Arvutimikrofon: HP, kategooria microphones. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 15.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote HyperX QuadCast S Must Arvutimikrofon kohta
Millist täpset toodet kirjeldab HyperX QuadCast S Must Arvutimikrofon?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 0196188049488, MPN 4P5P7AA.
Millised andmed on toote HyperX QuadCast S Must Arvutimikrofon kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 15.
Kas toodet HyperX QuadCast S Must Arvutimikrofon saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote HyperX QuadCast S Must Arvutimikrofon võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Toote värv
- Black
Ekraan
- LED-tagantvalgustus
- Jah
Logistika andmed
- Harmonized System (HS) kood
- 85181000
Mikrofon
- Sisendühenduse tüüp
- 90 dB
- Mikrofoni tundlikkus
- -36 dB
- PC konnektor
- Omnidirectional
Toimimine
- Seadme liides
- USB
- Tüüp
- PC microphone
Pesad & liidesed
- Ühenduvustehnoloogia
- Wired
- USB port
- Jah
- USB-pistmiku tüüp
- USB Type-C
Võimsus
- Toiteallikas
- USB
Kaal ja mõõtmed
- Kaal
- 255 g
- Mikrofoni kaal
- 254 g
- Kaabli pikkus
- 3 m