HP surestore DAT40e tape drive
HP andmesalvestus kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
HP surestore DAT40e tape drive hinnavõrdlus
HP surestore DAT40e tape drive: HP, kategooria andmesalvestus. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 0.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote HP surestore DAT40e tape drive kohta
Millist täpset toodet kirjeldab HP surestore DAT40e tape drive?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: MPN C5687A.
Millised andmed on toote HP surestore DAT40e tape drive kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 0.
Kas toodet HP surestore DAT40e tape drive saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta