HP 23.8" LED - 524pf

HP monitorid kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Parim hind €174.30
Kõrgeim hind €174.30
Pakkumised 1
Spetsifikatsioonid 112
Colour name
Jet black
Screen shape
Flat
Display technology
LCD
Panel type
IPS
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Contrast ratio (dynamic)
10000000:1
Madalaim kinnitatud pakkumine €174.30 Arvutitark, EE
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

Eesti / 0 pakkumist
Sellel turul pole veel kinnitatud pakkumisi.

Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.

Müüd seda toodet?

Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.

Lisa oma hind

Ülevaade

HP 23.8" LED - 524pf hinnavõrdlus

HP 23.8" LED - 524pf: HP, kategooria monitorid. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 112. Nähtavad andmed: Ekraan: 60.5 cm, Kaal: 4.9 kg.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 198122902330, MPN 9D9L6UT#ABB.

Saadaolevad tooteandmed

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 112. Nähtavad andmed: Ekraan: 60.5 cm, Kaal: 4.9 kg.

Hinna ja saadavuse kontroll

Selle turu jaoks pole veel kinnitatud pakkumist. Identifikaatorid ja tehnilised andmed jäävad tooteviitena kättesaadavaks.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote HP 23.8" LED - 524pf kohta

Millist täpset toodet kirjeldab HP 23.8" LED - 524pf?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 198122902330, MPN 9D9L6UT#ABB.

Millised andmed on toote HP 23.8" LED - 524pf kohta saadaval?

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 112. Nähtavad andmed: Ekraan: 60.5 cm, Kaal: 4.9 kg.

Kas toodet HP 23.8" LED - 524pf saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote HP 23.8" LED - 524pf võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

112 spetsifikatsiooni

Disain

Colour name
Jet black
Product colour
Black
Detachable stand
Jah
Feet colour
Silver, Black
Market positioning
Business
Cable lock slot
Jah

Ekraan

Screen shape
Flat
Display technology
LCD
Panel type
IPS
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display number of colours
16.7 million colours
Backlight type
Edge LED
Response time
5 ms
Touchscreen
Ei
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Display surface
Matt
LED backlight
Jah
Aspect ratio
16:9
Anti-glare screen
Jah
Colour gamut
100 %
Maximum refresh rate
100 Hz
Pixel pitch
0.28 x 0.28 mm
Surface hardness
3 H
Viewable size, horizontal
52.7 cm
Colour gamut standard
sRGB
Pixel density
93 ppi
Viewable size, vertical
29.6 cm
Display diagonal (metric)
60.5 cm
Colour depth
8 bit
Haze rate
25 %
sRGB coverage (typical)
100 %
Display bezel technology
Micro-Edge

Ergonoomika

Adjustable height (max)
15 cm
Pivot
Jah
Pivot angle
0 - 90°
Swivelling
Jah
Swivel angle range
-45 - 45°
VESA mounting
Jah
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Height adjustment
Jah
Tilt adjustment
Jah
Tilt angle range
-5 - 23°
On Screen Display (OSD)
Jah

Funktsioonid

Country of origin
China, Vietnam
HP segment
Business

Graafikad

HDCP
Jah

Multimeedia

Built-in camera
Ei
Built-in speaker(s)
Ei

Töötingimused

Operating temperature (T-T)
5 - 35 °C
Operating relative humidity (H-H)
5 - 95%
Storage relative humidity (H-H)
20 - 80%
Non-operating relative humidity (non-condensing)
20 - 80%

Muud funktsioonid

Packaging content
Monitor; DisplayPort™ cable; HDMI cable; Warranty card; USB Type-B to A cable; Quick Setup Poster; AC power cord
Supplied AC adapter type
(ABB) 198122902330; (ABU) 198122902422, 198122902330, 198122902422
Manufacturer warranty
HP three-year limited warranty

Pakendi sisu

Cables included
HDMI, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-B, AC
Quick start guide
Jah
Warranty card
Jah
Bundled software
HP Display Center; HP Client Management Script Library

Pakendi andmed

Package type
Box

Toimimine

HD type
Full HD
Certification
BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; cTUVus; EAC; FCC; GS Mark; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; RCM; SEPA; TUV-S; VCCI; WEEE; ISC; California Energy Commission (CEC); WW application; UAE; TGM; Ukraine certificates; NRCS; PSE; Ukraine EE; TÜV Low Blue Light Hardware Solution certified; Works with Chromebook certified; Korea MEPS; CEL Grade 2; Australian-New Zealand DoC; EMF
VESA Adaptive Sync support
Jah
NVIDIA G-SYNC
Ei
AMD FreeSync
Ei
Flicker-free technology
Jah
Low Blue Light technology
Jah

Pesad & liidesed

HDMI version
1.4
Built-in USB hub
Jah
USB upstream port type
USB Type-A, USB Type-B
USB Type-A downstream ports quantity
4
HDMI
Jah
DisplayPort version
1.2
Headphone out
Ei

Võimsus

Power supply type
Internal
Power consumption (typical)
22 W
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input frequency
50/60 Hz
Power consumption (max)
58 W
Energy efficiency class (SDR)
C
Energy efficiency class (HDR)
C
Energy efficiency scale
A to G
Power consumption (off)
0.3 W
AC input voltage
100 - 240 V

Projektor

Contrast ratio (dynamic)
10000000:1
Contrast ratio (typical)
1500:1
Native aspect ratio
16:9
Horizontal scan range
30 - 120 kHz
Vertical scan range
50 - 100 Hz

Jätkusuutlikkus

Sustainable technologies and materials
Low halogen; Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; 85% ITE-derived closed loop plastic; Contains ocean-bound plastic; Contains 20% recycled glass in the monitor panel; At least 30% recycled metal including 90% recycled aluminum in the stand

Tehnilised andmed

General Product Safety Regulation (GPSR) URL
https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true
Sustainability compliance
Jah
Sustainability certificates
ENERGY STAR, EPEAT, TCO, EPEAT Climate +, TCO10
Compliance certificates
CECP, GS mark, CCC, CB, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI

Video

Supported graphics resolutions
1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 720 x 480, 720 x 576, 800 x 600 (SVGA)
Supported video modes
1080 p

Kaal ja mõõtmed

Width
538.4 mm
Depth
38.5 mm
Height
313.7 mm
Weight
4.9 kg
Package width
621 mm
Package depth
140 mm
Package height
393 mm
Package weight
7.2 kg
Width (without stand)
539.4 mm
Depth (without stand)
47.2 mm
Height (without stand)
314.3 mm
Width (with stand)
539.4 mm
Depth (with stand)
189.5 mm
Height (with stand)
503.2 mm
Weight (with stand)
4.9 kg
Weight (without stand)
3.4 kg

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood