Glorious Gaming Glorious Model D Mouse Regular (White)
Glorious Gaming arvuti ja mobiili tarvikud kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Number of scroll wheels
- Jah
- Scrolling directions
- Vertical
- Device interface
- USB Type-A
- Movement detection technology
- Optical
- Movement resolution
- 12000 DPI
- Buttons type
- Pressed buttons
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Glorious Gaming Glorious Model D Mouse Regular (White) hinnavõrdlus
Glorious Gaming Glorious Model D Mouse Regular (White): Glorious Gaming, kategooria arvuti ja mobiili tarvikud. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 42. Nähtavad andmed: Mälu: Jah, Kaal: 68 g.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Glorious Gaming Glorious Model D Mouse Regular (White) kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Glorious Gaming Glorious Model D Mouse Regular (White)?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 0850005352204, MPN GD-WHITE.
Millised andmed on toote Glorious Gaming Glorious Model D Mouse Regular (White) kohta saadaval?
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 42. Nähtavad andmed: Mälu: Jah, Kaal: 68 g.
Kas toodet Glorious Gaming Glorious Model D Mouse Regular (White) saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Glorious Gaming Glorious Model D Mouse Regular (White) võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Product colour
- White
- Ergonomic design
- Jah
- Illumination colour
- Multi
- Surface coloration
- Monochromatic
- Illumination
- Jah
- Form factor
- Right-hand
Ekraan
- Response time
- 1 ms
Funktsioonid
- Country of origin
- China
Logistika andmed
- Master (outer) case gross weight
- 16 kg
- Master (outer) case width
- 400 mm
- Master (outer) case length
- 675 mm
- Master (outer) case height
- 290 mm
- Master (outer) case net weight
- 15 kg
Mouse
- Number of scroll wheels
- Jah
- Scrolling directions
- Vertical
- Movement detection technology
- Optical
- Movement resolution
- 12000 DPI
- Buttons type
- Pressed buttons
- Scroll type
- Wheel
- Buttons quantity
- 6
- Programmable mouse buttons
- Jah
- Button functions
- DPI switch
- Mouse tracking speed
- 250 ips
- Buttons durability (million clicks)
- 20
- Number of movement resolution modes
- 4
- Customizable movement resolution
- Jah
- Acceleration (max)
- 50 G
- Polling rate
- 1000 Hz
Toimimine
- Device interface
- USB Type-A
- Purpose
- Gaming
Võimsus
- Power source
- Cable
Tarkvara
- Windows operating systems supported
- Windows 10, Windows 7, Windows 8
- Linux operating systems supported
- Jah
Kaal ja mõõtmed
- Width
- 61 mm
- Depth
- 128 mm
- Height
- 42 mm
- Weight
- 68 g
- Cable length
- 2 m
- Package width
- 132 mm
- Package depth
- 192 mm
- Package height
- 52 mm
- Package weight
- 100 g