EMSA 515713 vaakumpudel 0,5 l Valge
EMSA vacuum flasks kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Double wall
- Jah
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
EMSA 515713 vaakumpudel 0,5 l Valge hinnavõrdlus
EMSA 515713 vaakumpudel 0,5 l Valge: EMSA, kategooria vacuum flasks. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 5.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote EMSA 515713 vaakumpudel 0,5 l Valge kohta
Millist täpset toodet kirjeldab EMSA 515713 vaakumpudel 0,5 l Valge?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4009049406145, MPN 515713.
Millised andmed on toote EMSA 515713 vaakumpudel 0,5 l Valge kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 5.
Kas toodet EMSA 515713 vaakumpudel 0,5 l Valge saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote EMSA 515713 vaakumpudel 0,5 l Valge võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Product colour
- White
Funktsioonid
- Double wall
- Jah
- Carrying handle(s)
- Ei
- Leakproof
- Jah
- Lid included
- Jah