Dahua Technology VTM127 camera mounting accessory

Dahua Technology camera mounting accessories kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Parim hind €69.03
Kõrgeim hind €69.03
Pakkumised 1
Spetsifikatsioonid 6
Material
Aluminium
Madalaim kinnitatud pakkumine €69.03 MTshop, EE
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

Eesti / 1 pakkumine

Ülevaade

Dahua Technology VTM127 camera mounting accessory hinnavõrdlus

Dahua Technology VTM127 camera mounting accessory: Dahua Technology, kategooria camera mounting accessories. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 6.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 2010902950998, MPN VTM127.

Saadaolevad tooteandmed

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 6.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote Dahua Technology VTM127 camera mounting accessory kohta

Millist täpset toodet kirjeldab Dahua Technology VTM127 camera mounting accessory?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 2010902950998, MPN VTM127.

Millised andmed on toote Dahua Technology VTM127 camera mounting accessory kohta saadaval?

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 6.

Kas toodet Dahua Technology VTM127 camera mounting accessory saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote Dahua Technology VTM127 camera mounting accessory võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

6 spetsifikatsiooni

Disain

Material
Aluminium
Product colour
Silver

Muud funktsioonid

Compatibility
VTM125

Kaal ja mõõtmed

Width
133 mm
Depth
68 mm
Height
233.2 mm

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood