Dahua Technology PFA121-B Junction box
Dahua Technology security camera accessories kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Type
- Junction box
- Brand compatibility
- Dahua
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Dahua Technology PFA121-B Junction box hinnavõrdlus
Dahua Technology PFA121-B Junction box: Dahua Technology, kategooria security camera accessories. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 15.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Dahua Technology PFA121-B Junction box kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Dahua Technology PFA121-B Junction box?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 6939554998959, MPN PFA121-BLACK-V2.
Millised andmed on toote Dahua Technology PFA121-B Junction box kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 15.
Kas toodet Dahua Technology PFA121-B Junction box saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Dahua Technology PFA121-B Junction box võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Product colour
- Black
- Protection features
- Waterproof
Vastupidavus
- International Protection (IP) code
- IP66
Funktsioonid
- Brand compatibility
- Dahua
Töötingimused
- Operating temperature (T-T)
- -40 - 60 °C
- Operating relative humidity (H-H)
- 0 - 90%
- Storage temperature (T-T)
- -40 - 60 °C
- Storage relative humidity (H-H)
- 10 - 90%
Toimimine
- Type
- Junction box
- Housing material
- Aluminium
Kaal ja mõõtmed
- Width
- 134 mm
- Depth
- 133.9 mm
- Height
- 56 mm
- Package width
- 146 mm
- Package depth
- 65 mm