D-Link DGS-1100-10MPV2 Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000)
D-Link võrguseadmed kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Switch type
- Managed
- Switch layer
- L2
- Web-based management
- Jah
- Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity
- 8
- Basic switching RJ-45 Ethernet ports type
- Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
D-Link DGS-1100-10MPV2 Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) hinnavõrdlus
D-Link DGS-1100-10MPV2 Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000): D-Link, kategooria võrguseadmed. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 11.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote D-Link DGS-1100-10MPV2 Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) kohta
Millist täpset toodet kirjeldab D-Link DGS-1100-10MPV2 Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000)?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 0790069467851, MPN DGS-1100-10MPV2/E.
Millised andmed on toote D-Link DGS-1100-10MPV2 Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 11.
Kas toodet D-Link DGS-1100-10MPV2 Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote D-Link DGS-1100-10MPV2 Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Andmeedastus
- Switching capacity
- 20 Gbit/s
Disain
- Rack mounting
- Jah
Funktsioonid
- Networking standards
- IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
- Quality of Service (QoS) support
- Jah
Juhtimisfunktsioonid
- Switch type
- Managed
- Switch layer
- L2
- Web-based management
- Jah
Võrgustumine
- 10G support
- Ei
Pesad & liidesed
- Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity
- 8
- Basic switching RJ-45 Ethernet ports type
- Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Võimsus
- Power over Ethernet (PoE)
- Jah