Contour Design Universal Sleeve Klaviatuuri korpus

Contour Design input device accessories kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Parim hind Pakkumisi oodatakse
Kõrgeim hind Pakkumisi oodatakse
Pakkumised 0
Spetsifikatsioonid 16
Põhikasti (välimise) kõrgus
330 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
550 mm
Põhikasti (välimise) laius
430 mm
Pakendi kaal
268 g
Pakendi kõrgus
5 mm
Pakendi sügavus
535 mm
Pakkumise olek Kinnitatud poehinda veel pole Värsked poehinnad kuvatakse, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Lisa oma hind

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

Eesti / 0 pakkumist
Sellel turul pole veel kinnitatud pakkumisi.

Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.

Müüd seda toodet?

Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.

Lisa oma hind

Ülevaade

Contour Design Universal Sleeve Klaviatuuri korpus hinnavõrdlus

Contour Design Universal Sleeve Klaviatuuri korpus: Contour Design, kategooria input device accessories. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 16.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 0743870003299, MPN UNIVERSAL-SLEEVE.

Saadaolevad tooteandmed

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 16.

Hinna ja saadavuse kontroll

Selle turu jaoks pole veel kinnitatud pakkumist. Identifikaatorid ja tehnilised andmed jäävad tooteviitena kättesaadavaks.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote Contour Design Universal Sleeve Klaviatuuri korpus kohta

Millist täpset toodet kirjeldab Contour Design Universal Sleeve Klaviatuuri korpus?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 0743870003299, MPN UNIVERSAL-SLEEVE.

Millised andmed on toote Contour Design Universal Sleeve Klaviatuuri korpus kohta saadaval?

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 16.

Kas toodet Contour Design Universal Sleeve Klaviatuuri korpus saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote Contour Design Universal Sleeve Klaviatuuri korpus võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

16 spetsifikatsiooni

Disain

Toote värv
Black
Seadme tüüp
Mouse / Keyboard
Toote tüüp
Keyboard case
Kaitseomadused
Dirt resistant, Dust resistant, Scratch resistant

Logistika andmed

Põhikasti (välimise) laius
430 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
550 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
330 mm

Muud funktsioonid

Ühilduvus
RollerMouse Red, Balance Keyboard, Free3, RollerMouse Pro3

Kaal ja mõõtmed

Laius
535 mm
Sügavus
195 mm
Kõrgus
50 mm
Kaal
268 g
Pakendi laius
195 mm
Pakendi sügavus
535 mm
Pakendi kõrgus
5 mm
Pakendi kaal
268 g