Canon E2
Canon camera kits kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Material
- Leather
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Canon E2 hinnavõrdlus
Canon E2: Canon, kategooria camera kits. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 3.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Canon E2 kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Canon E2?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 0013803131932, MPN 4991B001.
Millised andmed on toote Canon E2 kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 3.
Kas toodet Canon E2 saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Canon E2 võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Material
- Leather
- Product colour
- Black
Muud funktsioonid
- Compatibility
- - EOS 1D Mark II N - EOS 50D (Body) - EOS 50D EF 28-135IS - EOS 5D - EOS 60D (Body) - EOS 60D EF-S 18-135IS Kit - EOS 60D EF-S 18-200IS Kit - EOS-1D - EOS-1D MARK II - EOS-1D Mark III - EOS-1D Mark IV - EOS-1Ds - EOS-1Ds MARK II - EOS-1Ds Mark III