Canon PowerShot S50 NON 5Mpix 32MB USB Black 5 MP
Canon digital cameras kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Megapixel (approx.)
- 5 MP
- Optical zoom
- 3 x
- Digital zoom
- 4.1 x
- Display
- LCD
- Weight
- 260 g
- Dimensions (WxDxH)
- 112 x 58 x 42 mm
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Canon PowerShot S50 NON 5Mpix 32MB USB Black 5 MP hinnavõrdlus
Canon PowerShot S50 NON 5Mpix 32MB USB Black 5 MP: Canon, kategooria digital cameras. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 7. Nähtavad andmed: Kaal: 260 g.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Canon PowerShot S50 NON 5Mpix 32MB USB Black 5 MP kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Canon PowerShot S50 NON 5Mpix 32MB USB Black 5 MP?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: MPN 8445A013.
Millised andmed on toote Canon PowerShot S50 NON 5Mpix 32MB USB Black 5 MP kohta saadaval?
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 7. Nähtavad andmed: Kaal: 260 g.
Kas toodet Canon PowerShot S50 NON 5Mpix 32MB USB Black 5 MP saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Canon PowerShot S50 NON 5Mpix 32MB USB Black 5 MP võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Kaamera
- Digital zoom
- 4.1 x
- Optical zoom
- 3 x
Disain
- Display
- LCD
Multimeedia
- Megapixel (approx.)
- 5 MP
Muud funktsioonid
- Digital SLR
- Ei
Kaal ja mõõtmed
- Dimensions (WxDxH)
- 112 x 58 x 42 mm
- Weight
- 260 g