PCE-AXE5400

ASUS võrguseadmed kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Parim hind €36.99
Kõrgeim hind €36.99
Pakkumised 1
Spetsifikatsioonid 16
Connectivity technology
Wired
Host interface
PCI Express
Interface
WLAN
Wi-Fi band
Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)
Madalaim kinnitatud pakkumine €36.99 Photopoint, EE
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

Eesti / 1 pakkumine

Ülevaade

PCE-AXE5400 hinnavõrdlus

PCE-AXE5400: ASUS, kategooria võrguseadmed. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 16. Nähtavad andmed: Kaal: 49.7 g.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4711081764830, MPN 90IG07I0-ME0B10.

Saadaolevad tooteandmed

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 16. Nähtavad andmed: Kaal: 49.7 g.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote PCE-AXE5400 kohta

Millist täpset toodet kirjeldab PCE-AXE5400?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4711081764830, MPN 90IG07I0-ME0B10.

Millised andmed on toote PCE-AXE5400 kohta saadaval?

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 16. Nähtavad andmed: Kaal: 49.7 g.

Kas toodet PCE-AXE5400 saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote PCE-AXE5400 võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

16 spetsifikatsiooni

Antenn

Antenna design
External

Disain

Internal
Jah
Antenna
Jah

Funktsioonid

Interface
WLAN
Networking standards
IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Component for
PC

Võrgustumine

Wi-Fi
Jah
Top Wi-Fi standard
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi standards
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
Jah
Bluetooth version
5.2

Pesad & liidesed

Connectivity technology
Wired
Host interface
PCI Express

Tarkvara

Windows operating systems supported
Windows 10 x64, Windows 11 x64

Kaal ja mõõtmed

Weight
49.7 g

Juhtmevaba LAN-i omadused

Wi-Fi band
Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood