Acer Altos G5450 server 6 TB Torn (5U) AMD Opteron 2 GHz 2 GB DDR2-SDRAM 610 W
Acer serverid kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Processor family
- AMD Opteron
- Internal memory type
- DDR2-SDRAM
- Chassis type
- Tower (5U)
- Ethernet LAN (RJ-45) ports
- 2
- Compatible operating systems
- Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition, Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition x64, Red Hat Enterprise Linux Advanced Server 4.0, Red Hat Enterprise Linux Advanced Server 4.0 x64, SUSE Linux Enterprise Server 10, SUSE Linux Enterprise Server 10 x64
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Acer Altos G5450 server 6 TB Torn (5U) AMD Opteron 2 GHz 2 GB DDR2-SDRAM 610 W hinnavõrdlus
Acer Altos G5450 server 6 TB Torn (5U) AMD Opteron 2 GHz 2 GB DDR2-SDRAM 610 W: Acer, kategooria serverid. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 5. Nähtavad andmed: Protsessor: AMD Opteron, Mälu: DDR2-SDRAM.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Acer Altos G5450 server 6 TB Torn (5U) AMD Opteron 2 GHz 2 GB DDR2-SDRAM 610 W kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Acer Altos G5450 server 6 TB Torn (5U) AMD Opteron 2 GHz 2 GB DDR2-SDRAM 610 W?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: MPN TT.G5AE0.032.
Millised andmed on toote Acer Altos G5450 server 6 TB Torn (5U) AMD Opteron 2 GHz 2 GB DDR2-SDRAM 610 W kohta saadaval?
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 5. Nähtavad andmed: Protsessor: AMD Opteron, Mälu: DDR2-SDRAM.
Kas toodet Acer Altos G5450 server 6 TB Torn (5U) AMD Opteron 2 GHz 2 GB DDR2-SDRAM 610 W saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Acer Altos G5450 server 6 TB Torn (5U) AMD Opteron 2 GHz 2 GB DDR2-SDRAM 610 W võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Chassis type
- Tower (5U)
Mälu
- Internal memory type
- DDR2-SDRAM
Toimimine
- Compatible operating systems
- Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition, Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition x64, Red Hat Enterprise Linux Advanced Server 4.0, Red Hat Enterprise Linux Advanced Server 4.0 x64, SUSE Linux Enterprise Server 10, SUSE Linux Enterprise Server 10 x64
Pesad & liidesed
- Ethernet LAN (RJ-45) ports
- 2
Protsessor
- Processor family
- AMD Opteron