Intel Xeon E5-2680V4 processor 2.4 GHz 35 MB Smart Cache
Intel procesory s ověřenými identifikátory, obrázky a specifikacemi.
- Patice procesoru
- LGA 2011-v3
- Základní frekvence procesoru
- 2.4 GHz
- VDSL
- Ano
- Maximální interní paměť podporovaná procesorem
- 1536 GB
- Podporované typy paměti
- DDR4-SDRAM
- Verze PCI Express slotů
- 3
Nabídky obchodů
Ceny a doprava
Přehled
Intel Xeon E5-2680V4 processor 2.4 GHz 35 MB Smart Cache - porovnání cen
Intel Xeon E5-2680V4 processor 2.4 GHz 35 MB Smart Cache: Intel, kategorie procesory. PriceInfo spojuje identifikátory produktu, normalizované parametry a data nabídek. Trh: Estonsku.
Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 74.
Nejprve porovnejte přesný identifikátor, potom obchod, zemi prodejce, cenu, dopravu a dostupnost.
Nákupní průvodce
Co porovnat před nákupem
Před otevřením obchodu ověřte, že nabídka odpovídá GTIN nebo MPN a parametrům na této stránce.
Hodnocení zákazníků
Schválená hodnocení kupujících
Podělte se jako první o užitečnou zkušenost právě s tímto produktem. Nové recenze se zveřejní až po moderaci.
Přidat hodnocení
FAQ
Otázky k Intel Xeon E5-2680V4 processor 2.4 GHz 35 MB Smart Cache
Který přesný produkt popisuje stránka Intel Xeon E5-2680V4 processor 2.4 GHz 35 MB Smart Cache?
Přesný produkt ověřte podle: GTIN 0675901383202, MPN CM8066002031501.
Jaká data jsou dostupná pro Intel Xeon E5-2680V4 processor 2.4 GHz 35 MB Smart Cache?
Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 74.
Lze Intel Xeon E5-2680V4 processor 2.4 GHz 35 MB Smart Cache porovnat mezi zeměmi?
Ano. V zobrazení všech zemí lze porovnat ověřené nabídky při zachování stejného GTIN nebo MPN.
Proč může být produktová stránka bez ceny?
Cena se zobrazí, když obchod poskytne aktuální nabídku tohoto přesného produktu. Do té doby stránka slouží jako faktický produktový záznam.
Objevovat
Další způsoby porovnání Intel Xeon E5-2680V4 processor 2.4 GHz 35 MB Smart Cache
Specifikace
Technické údaje
Vzhled
- VDSL
- Ano
- Typ produktu
- Processor
Vlastnosti
- Verze PCI Express slotů
- 3
- Revize PCI Express CEM
- 3
- Oblast trhu
- Server
- Komponent pro
- Server/workstation
Grafika
- Integrovaný grafický adaptér
- Ne
Logistická data
- Kód harmonizovaného systému
- 85423119
- Číslo ECCN
- 5A992C
Paměť
- Podporované typy paměti
- DDR4-SDRAM
- Podpora paměťových kanálů
- Quad-channel
- Maximální vnitřní paměť
- 1572864 MB
- ECC
- Ano
Další charakteristiky
- Datum uvedení na trh
- Q1'16
- Kompatibilita
- Intel Server System R1208WT2GSR Intel Server System R1208WTTGSR Intel Server System R1304WT2GSR Intel Server System R1304WTTGSR Intel Server System R2208WTTYSR Intel Server System R2208WT2YSR Intel Server System R2208WTTYC1R Intel Server System R2308WTTYSR Intel Server System R2312WTTYSR Intel Server System R2224WTTYSR Intel Server System VRN2208WAF6 Intel Server System VRN2208WAF8 Intel Server System VRN2208WHY8 Intel Server System VRN2224THY6 Intel Server Board S2600CW2R Intel Server Board S2600CW2SR Intel Server Board S2600CWTR Intel Server Board S2600CWTSR Intel Server Board S2600KPR Intel Server Board S2600KPFR Intel Server Board S2600KPTR Intel Server Board S2600TPR Intel Server Board S2600TPFR Intel Server Board S2600WTTR Intel Server Board S2600WT2R Intel Server Board S2600WTTS1R Intel Compute Module HNS2600KPFR Intel Compute Module HNS2600KPR Intel Compute Module HNS2600TP24R Intel Compute Module HNS2600TPFR Intel Compute Module HNS2600TPR Intel Compute Module HNS2600TP24SR
- ARK ID procesoru
- 91754
Údaje o balení
- Typ balení
- Retail box
Příkon
- Thermal Design Power (TDP)
- 120 W
Procesor
- Dodané boční panely
- 0 - 0
- Patice procesoru
- LGA 2011-v3
- Základní frekvence procesoru
- 2.4 GHz
- Maximální interní paměť podporovaná procesorem
- 1536 GB
- Počet jader procesoru
- 14
- Takt procesoru při přetaktování
- 3.3 GHz
- Bezkonfliktní procesor
- Ano
- Včetně chladiče
- Ne
- Typ sběrnice
- QPI
- Výrobce procesoru
- Intel
- Kódový název procesoru
- Broadwell
- Typ procesoru
- Intel® Xeon® E5 v4
- Číslo procesoru
- SR2N7
- Litografie procesoru
- 14 nm
- Model procesoru
- E5-2680V4
- Provozní režimy procesoru
- 64-bit
- Velikost balení procesoru
- 45mm x 52.5mm
- Podpora instrukčních sad
- AVX 2.0
- Počet vláken procesoru
- 28
- Typy paměti podporované procesorem
- DDR4-SDRAM
- Série procesoru
- Intel Xeon E5-2600 v4
- Stepping
- M0
- Technologie termálního monitorování
- Ano
- Vyrovnávací paměť procesoru
- 35840 KB
- Maximální počet linek PCI Express
- 40
- Typ paměti cache procesoru
- Smart Cache
Speciální funkce procesoru
- Intel® Demand Based Switching
- Ano
- Execute Disable Bit
- Ano
- Dostupné možnosti začlenění
- Ano
- Technologie Intel® Flex Memory Access
- Ne
- Physical Address Extension (PAE)
- Ano
- Technologie Intel® Turbo Boost
- 2
- Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology)
- Ano
- Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT)
- Ne
- Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI)
- Ano
- Intel® Enhanced Halt State
- Ano
- Verze technologie Intel® Identity Protection
- 0
- Intel® Secure Key
- Ano
- Verze technologie Intel® Secure Key
- 1
- Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep
- Ano
- Nečinné stavy
- Ano
- Intel® TSX-NI
- Ano
- Intel® 64
- Ano
- Verze Intel® TSX-NI
- 1
- Technologie Intel® Trusted Execution
- Ano
- Technologie Intel® Virtualization (VT-x)
- Ano
- Virtualizační technologie Intel® VT-d
- Ano
- Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT)
- Ano
- Technologie Intel® OS Guard
- Ano
Technické údaje
- End of servicing updates date
- Thursday, June 30, 2022
- Servicing status
- End of Servicing Updates
- Status
- Launched
- Bus type units
- GT/s
- Jednorázové denní vložky do podprsenky
- Intel Xeon
- Bus speed
- 9.6 GT/s
- Product family
- Intel Xeon Processor E5 v4 Family
Upozornění k veřejnému zdroji
O automaticky nalezených informacích obchodu
Některé ceny nebo údaje o produktu na této stránce byly automaticky získány z veřejně dostupných stránek obchodů. Mohou být neúplné, zpožděné nebo bez detailů dopravy, proto si před nákupem vždy ověřte konečnou cenu, dostupnost, dopravu a podmínky prodejce na webu obchodu.
Pokud tento obchod zastupujete, můžete tato pozorování nahradit oficiálními daty o produktech, cenách, skladu a dopravě přes bezplatné připojení obchodu k PriceInfo.