| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
POWER ADAPTOR FOR 1 BAY NAS | €75.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Säilitusserver |
| Toite tüüp | Universaalne |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Väljundvõimsus | 40 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1 |
| Eemaldatavad toitepistmikud | |
| Ühilduvus | TS-109/110/119/119P+/119P II |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 181 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kaal | 300 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |
| Muud funktsioonid | |
| Kogus | 1 |