Tootja: Lenovo
Mudel: 4X20M26257
EAN: 0191200521478
Lenovo 4X20M26257. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Automaatne/siseruumi, Sisendpinge: 100-240 V. DC-väljundpinge: 5, 9, 15, 20. Toote värv: Must. Laius: 40 mm, Sügavus: 93 mm, Kõrgus: 28,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4X20M26257 toiteadapter ja vaheldi Automaatne/siseruumi 45 W Must | €72.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Automaatne/siseruumi |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Väljundvõimsus | 45 W |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Pistiku tüüp | Tüüp K |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 40 mm |
| Sügavus | 93 mm |
| Kõrgus | 28,5 mm |
| Kaal | 170 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 8 - 80 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |
| Võimsus | |
| DC-väljundpinge | 5, 9, 15, 20 |