| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
ThinkPad 65W AC Adapter (slim | €79.50 |
|
datatronic.fi |
Lenovo 45N0257 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 65 W Musta | €80.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 3.25 A |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |