| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 90W Smart AC Adapter power adapter/inverter Indoor Black | €50.85 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 58 mm |
| Sügavus | 29 mm |
| Kõrgus | 133 mm |
| Kaal | 390 g |