Tootja: QNAP
Mudel: SP-2BAY-ADAPTOR-84W
EAN: 4712511122008
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-84W. Väljundvõimsus: 84 W, Ühilduvus: TS-239 Pro/239 Pro II/259 Pro/SS-439 Pro. Toote värv: Must. Laius: 140 mm, Sügavus: 181 mm, Kõrgus: 40 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-84W toiteadapter ja vaheldi Must | €72.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsus | 84 W |
| Ühilduvus | TS-239 Pro/239 Pro II/259 Pro/SS-439 Pro |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 181 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kaal | 350 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |