| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
DELL NX061 power adapter/inverter indoor 65 W Black | €37.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 110-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Väljundpinge | 19.5 V |
| Väljundvool | 3,34 A |
| Ühilduvus | Dell XPS M1330 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 230 mm |
| Sügavus | 46 mm |
| Kõrgus | 29 mm |
| Kaal | 108 g |