Tootja: DELL
Mudel: 331-9053
EAN: 0571250517087
DELL 331-9053. Toite tüüp: Hoonesisene, Väljundvõimsus: 240 W, Ühilduvus: - Alienware 15 R2 - Alienware 17 R3 - Alienware M17 - Alienware M18 - Alienware X51 R2 - Latitude.... Toote värv: Must. Kaabli pikkus: 1,8 m, Laius: 99 mm, Sügavus: 200,7 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
DELL 331-9053 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 240 W Musta | €92.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Väljundvõimsus | 240 W |
| Ühilduvus | - Alienware 15 R2 - Alienware 17 R3 - Alienware M17 - Alienware M18 - Alienware X51 R2 - Latitude E7240 - Latitude E7440 - Precision 15 7000 Series (7510) - Precision 17 7000 Series (7710) - Precision M4800 - Precision M6700 - Precision M6800 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Laius | 99 mm |
| Sügavus | 200,7 mm |
| Kõrgus | 25,4 mm |
| Kaal | 848 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |