Tootja: Bosch
Mudel: UPA-2420-50
EAN: 8717332336395
Bosch UPA-2420-50. Otstarve: Turvakaamera, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 220-240 V. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Laius: 65 mm, Sügavus: 55 mm, Kõrgus: 85 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Bosch UPA-2420-50 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene Must | €52.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Turvakaamera |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisendsagedus | 50 Hz |
| Väljundpinge | 24 V |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 30 - 85 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 55 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Kaal | 780 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |