Tootja: Lenovo
Mudel: 0A36227
EAN: 0132017656243
Lenovo 0A36227. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100-240 V. Toote värv: Must. Kaabli pikkus: 1 m, Laius: 80 mm, Sügavus: 170 mm. Kaablid kaasa arvatud: Vahelduvvool. Kaal (mittemeetriline): 0,771 kg (1.7 lbs), Mõõtmed (l x s x k): 80 x 169,9 x 35,1 mm (3.15 x 6.69 x 1.38")
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 0A36227 power adapter/inverter Indoor 170 W Black | €77.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 170 W |
| Ühilduvus | Lenovo ThinkPad W520 |
| Sertifikaat | UL, C-UL, CE, NEMKO, PSE, IARM, PSB, GOST, C-Tick, BSMI, NOM, FCC, CCC, ICES, Serbia, CB, AU, EMC, KC, MEPS, CECP, GS |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Kaal | 770 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -31 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal (mittemeetriline) | 0,771 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 80 x 169,9 x 35,1 mm |