| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
ASUS 04G266010800 power adapter/inverter indoor 120 W Black | €78.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Universaalne |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 120 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 6,32 A |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |