| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Acer AC Adapter 90W toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene Must | €71.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 4,74 A |
| Ühilduvus | TravelMate 6410, TravelMate 6460, TravelMate 6592G |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |