| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 500GB 7.2k 7mm SATA-III 2.5" Serial ATA III | €250.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 7 mm |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |