Suurendage müüki koos PriceInfo-ga

Selleks, et loetleda oma tooteid PriceInfo portaalis, järgige neid samme:

 1. Loo tasuta konto:
  Registreeri siin.
 2. Sisesta oma kontaktandmed ja poe üksikasjad.
 3. Integreeri PriceInfo API oma veebipoodi ühe järgmistest meetoditest:
  - Kasuta valmis PriceInfo mooduleid oma veebipoes.
  - Seadista oma lahendus meie dokumentatsiooni alusel.
 4. Paigutage järgnev kood oma poe avalehele:
    <a href="https://priceinfo.eu" title="PriceInfo.eu - hinnavõrdlusportaal"><img alt="PriceInfo.eu" src="https://priceinfo.eu/images/priceinfo.gif"></a>

Kui teil on küsimusi PriceInfo API integreerimise kohta oma veebipoodi, võtke meiega ühendust, kasutades kontaktvormi.

Miks on meiega koostöö teie jaoks kasulik?

Koostöö meie portaali ei kaasne toodete loetlemise eest mingite komisjonitasude või tasudega. See pakub suurepärast võimalust meelitada uusi kasutajaid ja suurendada müügimahtu ilma täiendavate ressursside kulutamiseta.

Audiitori laiendamine: PriceInfo-l on ulatuslik kasutajabaas, kes aktiivselt kasutab meie platvormi toodete hindade otsimiseks ja võrdlemiseks. Oma toodete loetlemisega meie portaalis saate juurdepääsu uuele sihtgrupile ja suurendate müügimahtu.

Reklaamivõimalused: PriceInfo saab poodidele pakkuda täiendavaid reklaamivõimalusi. Poeid saavad kasutada bännereid, eripakkumisi või kampaaniaid PriceInfo portaalis tarbijate tähelepanu köitmiseks ja brändituntuse suurendamiseks. See võib olla tõhus turundus- ja reklaamivahend poodide jaoks.

Üldiselt pakub koostöö PriceInfo hinnavõrdlusportaaliga poodidele olulisi eeliseid, võimaldades neil suurendada nähtavust, konkurentsivõimet, meelitada uusi kliente ning optimeerida müügi- ja turundusstrateegiaid.