Logitech MK470 klávesnice Obsahuje myš Univerzální RF bezdrátový

Logitech klávesnice s ověřenými identifikátory, obrázky a specifikacemi.

Aktuální trh Estonia Estonsko
Porovnat tento produkt ve všech zemích EU
Nejlepší cena Kč 1,162.39 Cena v obchodě: €48.20
Nejvyšší cena Kč 1,162.39
Nabídky 1
Specifikace 48
Doporučené použití
Universal
Rozhraní zařízení
RF Wireless
Technologie detekce pohybu
Optical
Počet baterií
6
Rozlišení pohybu
1000 DPI
Typ tlačítek
Pressed buttons
Nejnižší ověřená nabídka Kč 1,162.39 Arvutitark, EE / Cena v obchodě: €48.20
Porovnat ceny

Nabídky obchodů

Ceny a doprava

Estonsko / 0 nabídek
Pro tento trh zatím nejsou ověřené nabídky.

Aktuální ceny obchodů se zde zobrazí, jakmile budou pro tento přesný produkt dostupné.

Prodáváte tento produkt?

Zaregistrujte obchod zdarma a pošlete oficiální cenu, sklad a dopravu, aby zde zákazníci mohli porovnat vaši nabídku.

Přidat vaši cenu

Přehled

Logitech MK470 klávesnice Obsahuje myš Univerzální RF bezdrátový - porovnání cen

Logitech MK470 klávesnice Obsahuje myš Univerzální RF bezdrátový: Logitech, kategorie klávesnice. PriceInfo spojuje identifikátory produktu, normalizované parametry a data nabídek. Trh: Estonsku.

Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 48.

Nejprve porovnejte přesný identifikátor, potom obchod, zemi prodejce, cenu, dopravu a dostupnost.

Nákupní průvodce

Co porovnat před nákupem

Přesná varianta produktu

Přesný produkt ověřte podle: GTIN 5099206086609, MPN 920-009204.

Dostupná produktová data

Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 48.

Kontrola ceny a dostupnosti

Pro tento trh zatím není ověřená nabídka. Identifikátory a parametry zůstávají dostupné jako produktový záznam.

Před otevřením obchodu ověřte, že nabídka odpovídá GTIN nebo MPN a parametrům na této stránce.

Hodnocení zákazníků

Schválená hodnocení kupujících

Zatím žádné schválené recenze

Podělte se jako první o užitečnou zkušenost právě s tímto produktem. Nové recenze se zveřejní až po moderaci.

Přidat hodnocení
Přidat hodnocení Hodnocení se nejdříve uloží k moderaci. Veřejná mohou být pouze schválená hodnocení.

FAQ

Otázky k Logitech MK470 klávesnice Obsahuje myš Univerzální RF bezdrátový

Který přesný produkt popisuje stránka Logitech MK470 klávesnice Obsahuje myš Univerzální RF bezdrátový?

Přesný produkt ověřte podle: GTIN 5099206086609, MPN 920-009204.

Jaká data jsou dostupná pro Logitech MK470 klávesnice Obsahuje myš Univerzální RF bezdrátový?

Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 48.

Lze Logitech MK470 klávesnice Obsahuje myš Univerzální RF bezdrátový porovnat mezi zeměmi?

Ano. V zobrazení všech zemí lze porovnat ověřené nabídky při zachování stejného GTIN nebo MPN.

Proč může být produktová stránka bez ceny?

Cena se zobrazí, když obchod poskytne aktuální nabídku tohoto přesného produktu. Do té doby stránka slouží jako faktický produktový záznam.

Objevovat

Další způsoby porovnání Logitech MK470 klávesnice Obsahuje myš Univerzální RF bezdrátový

Specifikace

Technické údaje

48 parametrů

Baterie

Typ baterie
Alkaline
Typ baterie
AAA
Kapacita baterie
2000 mAh

Vzhled

Barva
Graphite
Podsvícení
Ne
Styl klávesnice
Straight
Podložka pod zápěstí
Ne
Formát
Ambidextrous

Vlastnosti

Počet baterií
6
Dosah bezdrátového spojení
10 m

Klávesnice

Doporučené použití
Universal
Rozvržení klávesnice
QWERTY
Formát klávesnice
Full-size (100%)
Klávesy Windows
Ano
Numerické klávesy
Ano
Jazyk klávesnice
US International

Logistická data

Kód harmonizovaného systému
84716060
Váha hlavního obalu
3.62 kg
Šířka balení
154 mm
Délka vnějšího kartonu
464 mm
Výška balení
165 mm

Mouse

Technologie detekce pohybu
Optical
Rozlišení pohybu
1000 DPI
Typ tlačítek
Pressed buttons
Typ závitnice
Wheel
Počet tlačítek
3
Obsahuje myš
Ano
Rolovací kolečko
Ano
Typ baterií myši
AA

Obsah balení

Přijímač
Ano
Typ přijímače
Nano receiver
Baterie
Ano

Výkon

Rozhraní zařízení
RF Wireless

Příkon

Počet baterií (klávesnice)
2
Typ baterií klávesnice
AAA
Typ zdroje
Battery

Software

Podporované operační systémy Windows
Windows 10, Windows 11

Systémové požadavky

Ostatní podporované operační systémy
ChromeOS

Hmotnost a rozměry

Šířka balení
150 mm
Hloubka balení
455 mm
Rozměry receiveru (š x h x v)
18.7 x 6.1 x 14.4
Výška balení
35 mm
Hmotnost včetně balení
861 g
Rozměry klávesnice (š x h x v)
143.9 x 21.3 x 373.5
Hmotnost klávesnice
558 g
Hmotnost receiveru
2 g
Rozměry myši (š x h x v)
59 x 107 x 26.5
Váha myši
100 g

Upozornění k veřejnému zdroji

O automaticky nalezených informacích obchodu

Některé ceny nebo údaje o produktu na této stránce byly automaticky získány z veřejně dostupných stránek obchodů. Mohou být neúplné, zpožděné nebo bez detailů dopravy, proto si před nákupem vždy ověřte konečnou cenu, dostupnost, dopravu a podmínky prodejce na webu obchodu.

Pokud tento obchod zastupujete, můžete tato pozorování nahradit oficiálními daty o produktech, cenách, skladu a dopravě přes bezplatné připojení obchodu k PriceInfo.

Registrovat obchod