Tootja: 3M
Mudel: 7100103180
EAN: 0051128007310
3M 7100103180. Ekraani maksimaalne suurus: 30,5 cm (12"). Kuvasuhe: 3:2. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M 98044064834 display privacy filters Frameless display privacy filter 30.7 cm (12.1") | €50.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Kuvasuhe | 3:2 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Ühilduvus | HP Elite X2 1012 G1 |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 30,5 cm |
| Ekraani suurus k x l | 207 x 293 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 3,3 mm |
| Kõrgus | 38,7 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 3 mm |
| Pakendi sügavus | 254 mm |
| Pakendi kõrgus | 387 mm |
| Pakendi kaal | 390 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 708 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1620 tk |
| Transpordikasti laius | 2,65 cm |
| Transpordikasti pikkus | 3,98 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 3,97 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 2,14 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128007315 |