Siemens LZ46850 õhupuhasti varuosa ja tarvik Õhupuhasti paneel |
|
|---|---|
| PriceInfo.eu | |
| Hind | €214.90 |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 300 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 620 g |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi laius | 664 mm |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 480 g |
| Kõrgus | 40 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Laius | 598 mm |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Tüüp | Õhupuhasti paneel |
| Toimimine | |
| Brändiühilduvus | Siemens |